niedziela, 24 grudnia 2017

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia


CHLEB MIŁOŚCI
A gdy zabłyśnie gwiazda
W błękitnej dalekości.
Będziemy z sobą dzielić
Opłatek chleb Miłości.
A łamiąc okruch biały,
Wśród nocy świętej ciszy,
Niechaj się serca nasze
Jak dzwony rozkołyszą.
Oto już cud się spełnia,
Już biją w niebo dzwony.
O witajże nam, Jezu,
W Betlejem narodzony.
Rozwarły się niebiosa,
Już kolęd płyną dźwięki:
O witajże nam, witaj,
Jezuniu malusieńki.
Ty, któryś jest Miłością
i Sercem tego świata,
Zagarnij serca nasze
I w Imię Swoje zbrataj.
Niechaj zamilkną swary,
Zawiści, ludzkie złości.
Noc święta, wigilijna
Dzielmy – CHLEB MIŁOŚCI.
Halina Golczowa


Kochani, życzę Wam wesołych, smacznych , pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia

Niech ten świąteczny czas będzie dla każdego z Was szczęśliwy i radosny.
W tym roku, choć zamierzałam, nie zdążyłam zrobić żadnych koralikowych ozdób na choinkę. Powiem Wam szczerze, że nawet tego nie żałuję, bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Jak większość z Was wie, jestem właścicielką kotki, a koty uwielbiają wszelkie nowe zabawki. Przyozdobiona choinka to super wypasiona nowa zabawka. Tu coś dynda, tam się świeci, tu pachnie, a tam trzeba sprawdzić, co w igłach szeleści. Jednym słowem choinka, to świetny plac zabaw dla kota 😃. Wszyscy kociolubni wiedzą o czym mówię. Nie zrobiłam ozdób, ale zrobiłam choinkę w wersji mini. Na tę kotka nie zwraca uwagi, bo co się będzie drobiazgami przejmować 😉.  Do zrobienia choinki wykorzystałam doniczkę z sieciówki, patyk, który pomalowałam na biało, styropianowy stożek, naturalny mech, kupiony w kwiaciarni i kilka gotowych ozdób. Taką choinkę możecie zrobić sami, a  jej zrobienie nie zajmie dużo czasu. Ja w tym roku będę miała aż dwie. Tradycyjną świeżą i mniejszą w stylu vintage (chyba) . 

Zmykam, bo w kuchni ciągle jeszcze coś kipi ...

Dziękuję Wam za Wasze odwiedziny i komentarze. 
Jeszcze raz życzę Wam Radosnych Świąt i góry prezentów pod choinką! 


8 komentarzy:

 1. Ale świetna choineczka :) Dokładnie wiem o czym mowa, my przez kilka lat w ogóle nie mieliśmy choinki (ze względu na koty), no a w tym roku jest - na razie odizolowana. Wieczorem się okaże jak długo wytrzyma :)))
  Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Choinkami nie tylko interesują się koty. Miałam kiedyś suczkę, która uwielbiała słodycze. No i zwąchała kiedyś, że na choince długie błyszczące sople to cukierki i że niektóre dadzą się ściągnąć. Bombkami też się bawiła i próbowała chwytać w zęby:)) Na szczęście interweniowaliśmy w porę. Twoja choineczka mini bardzo mi się podoba. Gdyby nie mały jeszcze Adaś to pewnie też bym do takiej się ograniczyła. Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepsze życzenia świąteczne!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciepłych i spokojnych Świąt, dużo zdrowia i uśmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna choineczka :) Proste pomysły są często najlepsze. U nas jest symboliczna gałązka, z której niestety strasznie sypią się igły... Radosnych Świąt (jeszcze trwa oktawa ;)) i Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Urocza choineczka! Masz talent nie tylko do biżuterii :) Kota nie mam, ale mam dzieciaki i z choinką też trzeba pokombinować ;) Od paru lat kupujemy małą, żywą choinkę, która kłuje, więc chłopcy szybko dają jej spokój.
  Szczęśliwego i kreatywnego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...