sobota, 14 stycznia 2017

Biżuteryjki dla WOŚP - Zuri

Już jutro, po raz 25, zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od ćwierćwiecza ludzie okazują sobie tyle serca i niosą bezinteresowną pomoc. W tym roku WOŚP zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W tę wielką i szlachetną akcję, od sześciu lat angażują się twórcy biżuterii, tworząc zespół Biżuteryjki dla WOŚP. Specjalnie na tę okazję powstają nowe projekty, wykonane w różnych technikach z różnych materiałów. I ja stałam się Biżuteryjką. Mam swój udział we wspaniałym, kolorowym i pełnym energii projekcie. Poznajcie jedną z czterech "Kobiet Świata"- afrykańską piękność-Zuri. Komplet "Zuri" składa się z naszyjnika, bransoletki oraz kolczyków.  Inspiracją do tego kompletu były etniczne sznury noszone przez lud Masajów, zwierzęce motywy, energetyczne kolory i geometryczne rytmy Czarnego Lądu, Nowoczesną formę, odpowiadającą kanonom dzisiejszej mody, przeniosłyśmy na sznury, wykonane z najmniejszych koralików Toho. Zobaczcie, jak pięknie prezentuje się "Zuri". 


Na modelce:
A tu dowód na to, że "Zuri" pasuje każdej kobiecie, bez względu na kolor skóry, typ urody, wiek, rozmiar czy upodobania.  Komplet „Zuri” to biżuteria, którą chciałaby mieć każda z nas, na co dzień i od święta, na wielkie wyjście i spotkanie z przyjaciółmi na kawie. To biżuteria podkreślająca urodę, oddająca temperament i dodająca uroku w każdym wieku, stąd nazwa Zuri – czyli piękna, bo każda z nas jest piękna i wyjątkowa.

Nad tym niesamowitym projektem pracowało trzynaście osób. Trzynaście osób włożyło w niego całe swoje serce, umiejętności i tyle energii, ile się tylko dało.Tu mój maleńki udział. Jeszcze w trakcie pracy.Dziękuję za to, że mogłam przyczynić się do powstania afrykańskiej "Zuri". Gosiu, Tobie należą się szczególne podziękowania za ogrom pracy, którą włożyłaś w ten projekt. Bez Ciebie, Zuri by po prostu nie było. Cieszę się ogromnie z tego, że :Wy również możecie pokazać, jak wielkie macie serca. Naszą "Zuri" możecie licytować na aukcji KLIK i KLIK.  

Niech się dzieje! 💗

10 komentarzy:

 1. Piękny projekt, jeden z bardziej wyróżniających się w tym roku, z charakterem :) Trzymam kciuki, żeby sprzedał się jak najlepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zuri robi niesamowite wrażenie, jest w nim pełno słońca, energii i serca!
  Podziwiam pracę Biżuteryjek, bo to twórczość zespołowa, świetnie skoordynowana, a w efekcie powstaje najpiękniejsza na świecie biżuteria...
  Gratuluję Kasiu kolejnego udziału w pięknym projekcie. Trzymam mocno kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś pięknego, podziwiam trud, wkład pracy i urok :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam patrzeć na biżuteryjkowe cuda, bo na zakup raczej nigdy mnie nie będzie stać. Prace osiągają genialne ceny. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały.Energia barw ,tysiące drobnych koralików tworzących piękny wzór,cudownie oddają klimat Afryki :))

  OdpowiedzUsuń
 6. To niesamowite! Nie dość, że tyle osób bralo w nim swój udzial, to wszystko się tak pięknie zegralo...Aż brakuje slów, które mogą wyrazić zachwyt!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten naszyjnik jest cudny :) Piękna praca i wielkie wasze serce w to włozone <3 Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 8. Zuri to chyba praca która najbardziej mi się podoba z wszystkich tegorocznych biżuteryjkowych

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...