sobota, 28 stycznia 2017

Kolczyki Fagnano - Wasze prace

Kochane! Dziś nie będzie żadnej mojej biżuterii, ani nawet słowa o niej. Dzisiejszy post należy do Was. Zwłaszcza do ośmiu uzdolnionych i kreatywnych kobiet, które wykonały swoje prace na podstawie mojego TUTORIALU na kolczyki Fagnano i zechciały się nimi podzielić. Po pierwsze, dziękuję Wam za to, że zechciałyście wypróbować moją instrukcję i za to, że przysłałyście mi zdjęcia swoich prac.  Jestem pod ogromny wrażeniem Waszej pomysłowości i kreatywności. Czasami zmiana kolorystyczna, dodanie kilku koralików, czy celowe wygięcie, sprawiły, że kolczyki nabrały swojego niepowtarzalnego charakteru. Po drugie cieszę się ogromnie, że te kolczyki wzbudziły tak wiele pozytywnych emocji. Wiecie już, że ten, zasadniczo rzecz biorąc, dość prosty projekt, ma w sobie ogromny potencjał, który tylko czeka na Waszą tzw. inwencję twórczą 😄. Po trzecie, obiecałam Wam, że jeśli nadeślecie zdjęcia swoich prac, doczekają się one publikacji na moim blogu oraz fan page'u. Jak mawia klasyk; "U mnie słowo droższe pieniędzy", tak więc danego słowa trzeba dotrzymać. Na  fan page'u publikowałam na bieżąco Wasz prace. A teraz przyszła kolej, aby dotrzymać obietnicy i zaprezentować je tutaj.
Kasiu, Doroto, Izo, Beatko, Marzenko i Kseniu, Wasze kolczyki są przepiękne. Nosiłabym codziennie inną parę i chyba nigdy, by mi się to nie znudziło. Jesteście wspaniałe! 💜


* Prace pokazuję w kolejności nadsyłania zdjęć


Kasia 


Dorota


Iza


Beata


Marzena


  KseniaA Tobie Kasiu dziękuję za to, że poszłaś o krok dalej i w bardzo ciekawy i przemyślany sposób, zamieściłaś koralikowe "kolczykowe" elementy  w naszyjniku 💙

Kajka
Edit: Dorzucam jeszcze jedne kolczyki, które wykonała ElaMam nadzieję, że prace, które zaprezentowały dziewczyny staną się inspiracją dla kolejnych biżuteryjnych projektów. Nie bójcie się eksperymentować! Odwiedźcie blogi dziewczyn. Poznajcie ich twórczość. A wszelkimi swoimi doświadczenia i przemyśleniami odnośnie Fagnano, podzielcie się ze mną 😊.Dziewczynom, które nadesłały zdjęcia prac jeszcze raz bardzo dziękuję. A Was, wszystkich tu zaglądających pozdrawiam gorąco i życzę Wam miłego weekendu! 
8 komentarzy:

 1. Fagnano to cudowny wzór, na pewno nieraz będę z niego jeszcze korzystała, ale wątpię, czy wykorzystam na kolczyki. Znów spróbuję zrobić coś innego ;)
  Dziewczyny wykonały przepiękne prace, każde kolczyki są zachwycające! <3
  Dziękuję za takie miłe słowa pod moim adresem :) To zawsze uskrzydla <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne prace i faktycznie ten wzór w każdym wydaniu wygląda nieco inaczej, ma naprawdę duży potencjał :) Swojej wersji też się pewnie kiedyś dorobię, nie wiem tylko kiedy przeproszę się z igłą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuję się fantastycznie czytając ten wpis! Dziewczyny, jesteście Wielkie! Kasiu ukłony w Twoją stronę za wzór kolczyków i ten komentarz...buziaczki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fagnano to bardzo praktyczny wzór. Jak widać nie ogranicza się do samych kolczyków, ale może być elementem składowym innych biżutków. To fajnie że napisałaś instrukcję - nie będę już robić na czuja jeśli się za nie jeszcze zabiorę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne, podobają mi się wszystkie wersje kolorystyczne. Muszę w końcu i ja zrobić swoją parę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkie wersje kolorystyczne mi się podobają :) Muszę wypróbować ten wzór, dzięki za przygotowanie tutoriala. Chodzi mi po głowie kolor żółty... ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...